Dveřní a domovní audio video komunikace – Zabezpečení budov – Přístupové systémy – Domovní automatizace


TCS je od roku 1995 synonymem pro inovativní domovní komunikaci.

Nabízí:
Dveřní přístupové systémy, audio a video zařízení, kontrolní a zabezpečovací systémy, stejně tak má i řešení pro vnitřní komunikaci v budovách, jako jsou ústředny pro spojení s recepcí, informační systémy pro obyvatele domů a alarmy v případě ohrožení. TCS sází v první řadě na moderní techniku a kvalitu produktů s dlouhou životností. Využití hliníku místo plastu je rozhodující pro trvanlivost a efektivní ochranu před poškozením. Svým designem a kvalitou zpracování přesvědčí každého stavitele.

Místo konvenční instalační techniky obdržíte od TCS:
Digitální BUS,  výhradně moderní a funkční techniku, jejímž výsledkem je celistvý systém, který je výkonný a přesto přehledný. Projektování a instalace zařízení je tak citelně ulehčena.

Kromě optimální možnosti instalace poskytuje TCS také kvalitní servis:
Naše servisní produkty jsou na trhu jedinečné. Na Vaše dotazy odpovíme na naší servisní info lince. Na námi poskytovanou technickou podporu na místě montáže se můžete vždy plně spolehnout.

TCS Tür Control Systeme GmbH Östereich, dceřiná společnost TCS AG Genthin, je odpovědná za distribuci a projektování TCS produktů v Rakousku, České republice, Slovensku, Maďarsku, Slovinsku a Chorvatsku.

Výhradní zastoupení pro ČR zajišťuje firma OPTOSAT s.r.o.  

TCS – systémové produkty jsou distribuovány výhradně prostřednictvím zastoupení  OPTOSAT s.r.o.  a certifikovanými  montážními firmami elektro.